Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен

23 септември 2019, 07:11 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

Община Плевен
На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 24.09.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /16:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Александър Малинов 55
На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка Улично Осветление, местност Кайлъка вила, Асфалтобаза
На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Радишево: местност Стража 3
На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев 6, 4, 3, 5, 1, Трифон Кунев/Лагерна/ 3, 1, 2
На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 31, 9, 3, 1, 19, 23, 11, 33, Антим I 4, 2, Г. С. Раковски 2, 8, 4, 10, 1, 6, Данаил Попов 25, 10, 23, 19, 5, 9, 11, 27, 7, 15, 17, Максим Горки 10, 12, 14, 6, 2, Никола Петков 3, Пещера 1, Първи Май 9, 1, 3, 11, Рила 14, 17, 10, 2, 11, 4, Стоян Заимов 3, 4, 6, Татар махала 34, 38, 15, 26, 36, Тодор Александров 9, 3, 7, 5, Ю. А. Гагарин 1, 3, 11
На 24.09.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Плевен: Васил Друмев 6, 5, 7, 2, Гренадирска 24в, 24, 30, 10, 24б, 32, 30 А, 30 Май, 26, 24а, Данаил Попов /В. Ленин/ 5, 7, Иван Рилски 7, 5, Митрополит Климент 26, 24, П. Р. Славейков 10, 3, 12, 2, 6, 8, 4, 5, Родопи 3, 7
На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/ 11, 13, 15, 9, Мусала 1 Лазур, 1, Самара 6, 4, 5, Сан Стефано 24, 28, 20, 26, 24, 22, 26 А, Стоян Заимов 1
На 24.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141
На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов 18, 14, Даме Груев 2 Ат, 1, 8, 7, 2, 9, Родопи 16, 13
На 24.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 29, Проф. Илия Бешков 4, Сан Стефано 1
На 25.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Иван Рилски 11, 15, Каварна 5
На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Бузлуджа 42, 35, 37, 39, Витоша 28, 29, 20а, 23, 31, 30, 26, 33, 24, 27, 35, 20, 25, Илю Войвода 10, 6, 8, 4, 11, Мара Денчева 21, Хаджи Бенчо 19, Христо Ботев 13, 7, 9, 3, 10, 12, 5, 170, 14, 1, Юрий Гагарин 9, 6, 11, 8, 4, 15, 13
На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н. Й. Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П. Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, местностВърха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан. Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Волга 10, 7, Гоце Делчев 5, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Тимок 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, местностВърха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Христо Ботев 3, 4, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, Янтра 2, 4, 6
На 25.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Гоце Делчев 14, 4, 12, 4 Та, 14 Фр, П. Р. Славейков 33, 23, 29, 21
На 25.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Гренадирска 32, П. Р. Славейков 15, 11
На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 38, 39а, 28а, 39
На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Драган Цанков 9, 5, 7, 11, 3, Мара Денчева 5, 6, 10, 7, 8, Петко Каравелов 10, 8 А, 8, 22, 9, 11, 6
На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10
На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/ 50, 48, 52, 54, 46, 40, Генерал Атанас Стефанов 34, Къкрина 8, 10, Мара Денчева 9, 10, 11, 7а, Проф. Христо Бръмбаров 40, 48а, 54, 62, 52, 50, 60, 44, 56, 42, Хемус 36, 34
На 26.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Алеко Константинов 1, 5, У-Ще Ан. Димитр, 3, Анастасия Димитрова С/У Ан. Димитрова, Соу Ан. Димитрова, Гренадирска 29, 35, 27, Данаил Попов /В. Ленин/ 2, Лиляна Бърдарова 6, Трапезица 19, 15 А, 19 Гж, 17, 15, 18, 15 Гж
На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем. Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64
На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, Кокиче 1, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Петър Берон 19, Ст. Стамболов/Черв. Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а,. 55, 55а
На 27.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 1, Васил Левски 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, Георги Димитров 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, Дамян Пачев 47, Иван Винаров 34, 21, 29, 36, 2а, Илия Бешков 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, Цветан Спасов 22, 20, 24
На 27.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Стефан Караджа 47, Сторгозия 43, 98б, 47, 3 Дап, 27, 49
На 27.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Вит 3, 5, 1, 2а, Дамян Пачев 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, Кирил и Методий 17, 21, 15, 19, 10, Тодор Пенчев 39, 6а, 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, УПИ-Х, Христо Ботев 9
На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 52, 52а, 51
На 27.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, До Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36
На 27.09.2019 г. /14:15 - 16:15 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 22, 39, 20, 41, 43, Катя Попова 1, 6, 9, 10, 1а, 14, 8а, 12, 8, 13, 20, 11, 22, 5, 3, Мусала 20, 24, 20 Мечта, 22, 17, 21, Ниш/Ал. Пъшев/ 11, 9, 13, 12, 5, 3, 6, 4а, 2, 7, 4, 8, 10, 3а, 3б, Радецки 41 А, 22, 20, 18, 21, 45, 26, 39, 35, 37, 23, 25, 43, 31, 33, 43а, 41, Сан Стефано 3, Средна Гора 16, Шар Планина 22, 23, 20, Шипка 19 А, 23а, 19, 21
На 29.09.2019 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Плевен: България Кат Север, Българска Авиациа /Индустр. 40, 1, 42, местност Акчара 4



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета