Ясни са имената на новите общински съветници в Плевен - pleven.utre.bg

Ясни са имената на новите общински съветници в Плевен

29 октомври 2019, 13:29 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

Общинска избирателна комисия – Плевен излезе днес с решение

Общинска избирателна комисия – Плевен излезе днес с решение относно избраните нови общински съветници.

Ето кои влизат в Общински съвет – Плевен според резултатите от местния вот, като най-вероятно все пак ще има промени, които тепърва предстои да бъдат обявени.

1 Албена Симеонова Върбанова, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
2 Бойко Димитров Янчев, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
3 Бойко Йорданов Тодоров, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
4 Борислав Пламенов Георгиев, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
5 Валентина Бенова Вълчанова, ПП ГЕРБ
6 Васил Методиев Петков, Движение за права и свободи – ДПС
7 Велислава Иванова Кръстева, Движение за права и свободи – ДПС
8 Веселка Йосифова Лилова, ПП ГЕРБ
9 Владислав Димитров Монов, ПП ГЕРБ
10 Генади Тодоров Тодоров, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
11 Георги Петков Велков, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
12 Десислава Иванова Иванова, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13 Димитър Карамфилов Карамфилов, ВОЛЯ
14 Евгения Иванова Бързашка-Христова, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
15 Емануил Атанасов Аргилашки, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
16 Ивайло Ильов Петров, ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
17 Илиян Славейков Йончев, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
18 Йордан Василев Василев, ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
19 Йордан Георгиев Георгиев, ПП ГЕРБ
20 Йордан Христов Грижов, ПП ГЕРБ
21 Калин Николов Поповски, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
22 Калин Орлинов Кръстев, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
23 Ленко Дайчев Тодоров, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
24 Мартин Тодоров Митев, ПП ГЕРБ
25 Мирослав Николов Петров, ПП ГЕРБ
26 Моника Събева Чочева-Лилакова, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
27 Николай Емилов Маринов, ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
28 Пепо Василев Петков, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
29 Петя Крумова Василева, ПП ГЕРБ
30 Ристем Мехмед Халкоглу, Движение за права и свободи – ДПС
31 Росен Симеонов Височков, ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
32 Светослав Александров Доков, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
33 Свилен Маринов Атанасов, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
34 Свилен Петров Трифонов, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
35 Толя Димитрова Първанова, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
36 Христо Ивайлов Таслаков, Местна коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (СДС,БЗНС)
37 Христомир Цанков Христов, ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН
38 Христослав Михайлов Михайлов, ПП ГЕРБ
39 Цветан Методиев Антов, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
40 Цветелин Ненчев Горанов, ПП ГЕРБ
41 Юлиян Александров Йовков, Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

Резултатите може да се обжалват в 7-дневен срок.



Коментари (2)

Потребител
смех
Спартански,колко са ти съветниците бе???
29 октомври, 16:01 ч.
Потребител
Теменугов
7 от 41. Бало си мамата баце
29 октомври, 20:44 ч.

Добави коментар

* Задължителни полета